fbpx

Obalanie popularnych mitów dotyczących naprawy telefonów Samsung

9 sie, 2020

Jeśli chodzi o naprawę telefonu Samsung, wiele osób jest źle poinformowanych. Mnóstwo mitów, a rozpoznanie faktów z fikcji nie zawsze jest łatwe.

W tym celu postanowiliśmy rzucić światło na kilka najczęściej uznawanych kłamstw dotyczących naprawy telefonów Samsung. Przeczytaj prawdę kryjącą się za mitami, a będziesz wiedział dokładnie, co zrobić, jeśli Twój smartfon napotka problem.

Mit nr 1: Pęknięta szybka to tylko kwestia estetyczna

Jasne, pęknięta szybka wpływa na wygląd twojego smartfona – ale to nie wszystko.

Jeśli szybka Twojego smartfona pęknie, może łatwo roztrzaskać bądź przebić wyświetlacz. Druga kwestia to że zanieczyszczenia mogą dostać się do środka, powodując dalsze uszkodzenia lub zmieniając Twój telefon Samsung w cegłę. Aby uniknąć tych problemów, nie odkładaj naprawiania pękniętej szybki.

Mit nr 2: Naprawianie telefonu Samsung zajmuje kilka tygodni

Jeśli wyślesz telefon do naprawy, może to być prawda. Czas wysyłki kurierskiej, naprawy a następnie odsyłki to proces i może chwilę potrwać. Zamiast tego przejdź do najbliższego serwisu Szybeczka.pl, a otrzymasz znacznie szybszą naprawę.

Czas naprawy telefonu w naszym serwisie  jest różny, ale wiele problemów można rozwiązać tego samego dnia, w którym oddano urządzenie – a niektóre naprawy Samsunga zajmują tylko godzinę lub dwie.

Mit nr 3: Naprawa telefonu kosztuje tyle samo, co nowy telefon

Ludzie często myślą, że naprawa smartfona nie jest tego warta bo telefon niby jest stary, ale tak nie jest.

Kupno nowego smartfona zawsze kosztuje więcej niż jego naprawa w lokalnym serwisie. I rzeczywiście, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, wybierając naprawę telefonu Samsung zamiast wymiany na nowe urządzenie.

Mit nr 4: Telefony Samsung nigdy nie są takie same po naprawie

Ten pomysł jest poruszany przez wiele osób które uszkodziły swoje urządzenie sądzą że lepiej kupić nowy telefon który nie będzie miał żadnych wad, ale jest to zdecydowanie nieporozumienie.

Gdy zabierasz smartfon do lokalnego serwisu naprawczego, takiego jak Szybeczka.pl, po naprawie Twój telefon będzie wyglądał i działał jak nowy. Dzięki wysokiej jakości częściom i dobrze wyszkolonemu technikowi zajmującemu się naprawą, możesz oczekiwać, że Twój telefon będzie działał dokładnie tak, jak wcześniej.

Szkło hartowane Samsung

Mit nr 5: Jeśli jesteś manualnie zdolny, możesz naprawy telefonów Samsung sam

Chociaż filmy instruktażowe i przewodniki napraw są dostępne online, próba naprawienia własnego smartfona nie jest dobrym pomysłem.

Nawet jeśli masz wszystkie niezbędne specjalistyczne narzędzia i części zamienne, potrzebujesz specjalistycznej wiedzy w zakresie naprawy telefonu Samsung, aby poprawnie wykonać zadanie. Bez wiedzy, umiejętności i szkolenia istnieje większe prawdopodobieństwo, że zepsujesz smartfon niż go naprawisz.

Dzięki wielu lokalizacjom serwisu Szybeczka.pl naprawienie smartfona jest niezwykle wygodne. Gwarantujemy wykonanie napraw przez naszych doświadczonych techników, a na naszej stronie internetowej podajemy opłaty pobierane za naprawę telefonu Samsung.

Czy jesteś gotowy, aby naprawić swój smartfon? Skontaktuj się z naszym serwisem lub zatrzymaj się w jednym z naszych sklepów w Warszawie, aby dziś szybko i tanio naprawić telefon Samsung.

Sprawdź pozostałe artykuły

1 komentarz

Wyślij komentarz