fbpx

Cenniki napraw telefonów i tabletów iPhone, Samsung i Huawei

Sprawdź cenniki napraw telefonów w naszym serwisie! Wymieniamy zbite szybki, wyświetlacze, baterie, korpusy, aparaty, porty ładowania i wiele innych!

W Szybeczka.pl, jak sugeruje nazwa, wymienisz swoją rozbitą szybkę, ale nie tylko!

Nasz doświadczony zespół i szereg kontaktów w branży pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane naprawy, takie jak mikrolutowanie czy czyszczenie telefonu po zalaniu. Realizujemy też podstawowe naprawy, takie jak wymiana baterii, wymiana wyświetlacza czy wymiana portu ładowania. A to wszystko w uczciwych cenach Sprawdź nasze cenniki napraw telefonów poniżej! 🙂

Zapisz się na naprawę!

Nie lubisz czekać? W naszym serwisie telefonów Szybeczka.pl działamy ekspresowo. Umów termin, by Twoja naprawa potrwała jak najkrócej! Nasza załoga będzie gotowa, gdy przyjdziesz.

Nie możesz do nas przyjechać? Skorzystaj z naprawy wysyłkowej!

 

Apple®, Samsung® oraz Huawei® to zarejestrowane znaki towarowe. iPhone® i iPad® to zarejestrowane znaki towarowe Apple Inc., Samsung® to zarejestrowany znak towarowy Samsung Group, Huawei® to zarejestrowany znak towarowy Huawei Company. Wszystkie inne zarejestrowane i niezarejestrowane znaki towarowe należą do ich twórców i właścicieli. Serwis Szybeczka.pl nie jest powiązany z wymienionymi wyżej właścicielami znaków towarowych.