fbpx

Naprawa zbitej szybki Samsung Galaxy Note 8

1 lis, 2020

Telefony z serii Samsung Galaxy Note to szczytowe osiągnięcie technologii mobilnej.

 

samsung galaxy note 8 w pudełku

porady

Samsung Galaxy Note 8 (SM-N950F) jest dostępny od września 2017 roku. Ma ulepszony procesor, 6GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej i podwójny tylni aparat z obiektywami szerokokątnymi i teleobiektywami w rozdzielczości 12 MP.

Samsung Galaxy Note 8 jest nieco większy i cięższy niż Samsung S8 plus. Wyświetlacz Quad HD + zachwyca kolorami i zapewnia doskonały kontrast w 6,3 calach. S-Pen ma drobniejszą końcówkę i certyfikat IP68.

Na telefonie można ręcznie tworzyć GIFy, tłumaczyć słowa i całe zdania i surfować po Internecie wykorzystując Bixby Vison. Ten telefon jest zasilany przez Exynos 9 OctaSoC i ma wbudowane 6 GB pamięci RAM. Podwójne tylne kamery i pozwalają na funkcję Live Focus, która dodaje przyjemny efekt bokeh. Główny czujnik zapewnia dokładne odwzorowanie szczegółów zarówno w dzień, jak i w nocy. Żywotność baterii jest również znacząca. Telefon posiada baterię o pojemności 3300 mA, która pozwala na prawie 22 godziny rozmów.

Całość waży 195 g.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz tutaj!

Telefony Samsung są przełomowe i wspaniale zaprojektowane. Ułatwiają nam codzienne życie, a zdobycie telefonu Samsung to zaszczyt.

Oczywiście telefony Samsung mimo licznych zalet nie są niezniszczalne.

Często dochodzi do uszkodzenia ekranu dotykowego. Wynika to z tego, że technologia używana do produkcji takich ekranów składa się z wielu komponentów. Jeśli któryś z nich się zepsuje obserwujemy takie wady jak odbarwienia, migotanie ekranu lub uszkodzenie przycisków.

Kiedy w Twoim Samsungu pękł ekran, powinieneś zwrócić się do profesjonalnego i odpowiedzialnego serwisu Samsung, aby go naprawić.

Naprawa Ekranu Samsung Galaxy Note 8.

Tak Samsung Galaxy Note 8 wygląda z przodu i z tyłu

porady

 

 

W Szybeczka.pl pracujemy z telefonami Samsung Note 8 na co dzień. 

Ze względu na duże doświadczenie w naprawie telefonów Samsung Galaxy z serii Note i stały dostęp do części zamiennych możemy wykonać naprawę na Samsung Galaxy Note 8 już w pół godziny!

Używamy wysokiej jakości, oryginalnych komponentów do napraw. Mamy również zespół wykwalifikowanych techników. Młodych ludzi działających z zapałem i kochających swoją pracę!

 

Zbity ekran Samsung Galaxy Note 8.

Zdarza się, że ekran dotykowy nadal działa po upadku, ale jego zewnętrzne szkiełko pękło. W takim wypadku polecam udać się do profesjonalnego serwisu Samsung na wymianę szybki. Nie jest to proste na tyle, żeby zrobić to samemu. W Szybeczka.pl wymieniamy szybki do tego modelu, ale również do innych urządzeń firmy Samsung np. tabletów.

 

Nasi technicy przez dłuższy czas zajmowali się wyłącznie telefonami z serii Samsung Galaxy. Naprawialiśmy już każde urządzenie Samsung z każdą możliwą usterką. Mamy również dedykowanych specjalistów od napraw telefonów Samsung.

Nie musisz odwiedzać nas w serwisie. Wprowadziliśmy niedawno usługę Door2Door  i naprawę wysyłkową. Odbierzemy od Ciebie urządzenie i odeślemy Ci z powrotem pod Twoje drzwi!

Naprawa pękniętego wyświetlacza Samsung Galaxy Note 8.

Jeśli masz uszkodzony wyświetlacz, będzie widać na ekranie czarne plamy, lub martwe punkty. Dodatkowo często dotyk nie będzie działał w całym telefonie, lub w konkretnych strefach. Możliwe są również czarne, lub kolorowe paski na ekranie. Zdarza się, że nie widać uszkodzeń szkła na telefonie a mimo to dotyk i tak nie działa. Jest to spowodowane, jak już wspomniałem wcześniej, skomplikowaną technologią użytą do konstrukcji wyświetlacza.

Wymiana wyświetlacza z pomocą instrukcji i części z Internetu jest możliwa, jednak niezwykle ryzykowna. Telefony to bardzo delikatne urządzenia, a nawet drobne wydawałoby się błędy mogą doprowadzić do zniszczenia płyty głównej.

Dlatego właśnie polecam skorzystać z usług profesjonalistów. Dzięki temu nie tylko wszystko będzie naprawione w parę minut, na miejscu jak w Szybeczka.pl . Dzięki temu masz pewność, że wszystko jest zrobione dobrze.

Dlaczego?

Ponieważ bierzemy odpowiedzialność za nasze naprawy i części których używamy do napraw.

Dajemy 6 miesięcy gwarancji!

szybeczka.pl logo

 

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz