fbpx

Naprawa zbitej szybki Samsung Galaxy Note 8

1 lis, 2020

Telefony z serii Samsung Galaxy Note to szczytowe osiągnięcie technologii mobilnej.

 

samsung galaxy note 8 w pudełku

porady

Samsung Galaxy Note 8 (SM-N950F) jest dostępny od września 2017 roku. Ma ulepszony procesor, 6GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej i podwójny tylni aparat z obiektywami szerokokątnymi i teleobiektywami w rozdzielczości 12 MP.

Samsung Galaxy Note 8 jest nieco większy i cięższy niż Samsung S8 plus. Wyświetlacz Quad HD + zachwyca kolorami i zapewnia doskonały kontrast w 6,3 calach. S-Pen ma drobniejszą końcówkę i certyfikat IP68.

Na telefonie można ręcznie tworzyć GIFy, tłumaczyć słowa i całe zdania i surfować po Internecie wykorzystując Bixby Vison. Ten telefon jest zasilany przez Exynos 9 OctaSoC i ma wbudowane 6 GB pamięci RAM. Podwójne tylne kamery i pozwalają na funkcję Live Focus, która dodaje przyjemny efekt bokeh. Główny czujnik zapewnia dokładne odwzorowanie szczegółów zarówno w dzień, jak i w nocy. Żywotność baterii jest również znacząca. Telefon posiada baterię o pojemności 3300 mA, która pozwala na prawie 22 godziny rozmów.

Całość waży 195 g.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz tutaj!

Telefony Samsung są przełomowe i wspaniale zaprojektowane. Ułatwiają nam codzienne życie, a zdobycie telefonu Samsung to zaszczyt.

Oczywiście telefony Samsung mimo licznych zalet nie są niezniszczalne.

Często dochodzi do uszkodzenia ekranu dotykowego. Wynika to z tego, że technologia używana do produkcji takich ekranów składa się z wielu komponentów. Jeśli któryś z nich się zepsuje obserwujemy takie wady jak odbarwienia, migotanie ekranu lub uszkodzenie przycisków.

Kiedy w Twoim Samsungu pękł ekran, powinieneś zwrócić się do profesjonalnego i odpowiedzialnego serwisu Samsung, aby go naprawić.

Naprawa Ekranu Samsung Galaxy Note 8.

Tak Samsung Galaxy Note 8 wygląda z przodu i z tyłu

porady

 

 

W Szybeczka.pl pracujemy z telefonami Samsung Note 8 na co dzień. 

Ze względu na duże doświadczenie w naprawie telefonów Samsung Galaxy z serii Note i stały dostęp do części zamiennych możemy wykonać naprawę na Samsung Galaxy Note 8 już w pół godziny!

Używamy wysokiej jakości, oryginalnych komponentów do napraw. Mamy również zespół wykwalifikowanych techników. Młodych ludzi działających z zapałem i kochających swoją pracę!

 

Zbity ekran Samsung Galaxy Note 8.

Zdarza się, że ekran dotykowy nadal działa po upadku, ale jego zewnętrzne szkiełko pękło. W takim wypadku polecam udać się do profesjonalnego serwisu Samsung na wymianę szybki. Nie jest to proste na tyle, żeby zrobić to samemu. W Szybeczka.pl wymieniamy szybki do tego modelu, ale również do innych urządzeń firmy Samsung np. tabletów.

 

Nasi technicy przez dłuższy czas zajmowali się wyłącznie telefonami z serii Samsung Galaxy. Naprawialiśmy już każde urządzenie Samsung z każdą możliwą usterką. Mamy również dedykowanych specjalistów od napraw telefonów Samsung.

Nie musisz odwiedzać nas w serwisie. Wprowadziliśmy niedawno usługę Door2Door  i naprawę wysyłkową. Odbierzemy od Ciebie urządzenie i odeślemy Ci z powrotem pod Twoje drzwi!

Naprawa pękniętego wyświetlacza Samsung Galaxy Note 8.

Jeśli masz uszkodzony wyświetlacz, będzie widać na ekranie czarne plamy, lub martwe punkty. Dodatkowo często dotyk nie będzie działał w całym telefonie, lub w konkretnych strefach. Możliwe są również czarne, lub kolorowe paski na ekranie. Zdarza się, że nie widać uszkodzeń szkła na telefonie a mimo to dotyk i tak nie działa. Jest to spowodowane, jak już wspomniałem wcześniej, skomplikowaną technologią użytą do konstrukcji wyświetlacza.

Wymiana wyświetlacza z pomocą instrukcji i części z Internetu jest możliwa, jednak niezwykle ryzykowna. Telefony to bardzo delikatne urządzenia, a nawet drobne wydawałoby się błędy mogą doprowadzić do zniszczenia płyty głównej.

Dlatego właśnie polecam skorzystać z usług profesjonalistów. Dzięki temu nie tylko wszystko będzie naprawione w parę minut, na miejscu jak w Szybeczka.pl . Dzięki temu masz pewność, że wszystko jest zrobione dobrze.

Dlaczego?

Ponieważ bierzemy odpowiedzialność za nasze naprawy i części których używamy do napraw.

Dajemy 6 miesięcy gwarancji!

szybeczka.pl logo

 

Sprawdź pozostałe artykuły

iPhone się zawiesił?

IPhone się zawiesił? Wymuś ponowne uruchomienie iPhone!   Z pewnością każdy z nas miał kiedyś problem z telefonem, który przestał reagować na jakiekolwiek działania i się zawiesił. Gdy iPhone się...

czytaj dalej
iOS 16.4.1

iOS 16.4.1

Firma Apple niedawno wprowadziła nową aktualizację systemu iOS 16.4.1. Wprowadzono sporo udoskonaleń systemu, ale niestety powstały też przez to poważne błędy dotyczące między innymi bezpieczeństwa....

czytaj dalej

Wypalenie wyświetlacza

Wypalenie wyświetlacza może spotkać użytkowników smartfonów z wyświetlaczami OLED i AMOLED. Czy możesz naprawić tak uszkodzony wyświetlacz samodzielnie? Czy możesz jakoś temu zapobiec? Przeczytaj...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz