fbpx

Wymiana baterii Warszawa

30 minut na wymianę baterii w telefonie?*

 

*dotyczy wybranych modeli. Zapytaj o szczegóły

 

Jak sprawdzić czy należy już wymienić baterię w telefonie?

 

Najważniejszym czynnikiem jest czas pracy na baterii. Jest on zróżnicowany w zależności od tego w jaki sposób konkretny użytkownik korzysta z urządzenia. Jeżeli korzystasz z urządzenia z podobną intensywnością jak świeżo po zakupie urządzenia i widzisz, że bateria wystarcza na zdecydowanie mniej, może to świadczyć o jej słabej kondycji. Konieczna wtedy może być wymiana akumulatora na nowy.
Musimy pamiętać jednak, że na czas pracy na baterii może wpływać wiele różnych czynników. Nie tylko sama kondycja ogniwa baterii. Na czas pracy może wpływać konkretna wersja oprogramowania. Niestety niektóre z aktualizacji jakie dostarcza producent mogą powodować widocznie szybszą utratę energii Twojej baterii. Oprócz tego wpływ na szybsze rozładowywanie się baterii może być lokalizacja. Jeżeli zmieniłeś ostatnio miejsce pracy lub zamieszkania zwróć uwagę czy masz stały i dobry zasięg w telefonie. Może się okazać, że Twój telefon ma ograniczony dostęp do zasięgu GSM. Wtedy bardzo często musi on “szukać” połączenia z siecią, a to wymaga użycia sporej ilości zasobów składowanej energii w akumulatorze. Jeżeli w danym miejscu nie masz dobrego zasięgu i często masz problem z połączeniami lub wiadomościami dobrym rozwiązaniem będzie włączyć tryb samolotowy na ten czas. To pozwoli na niższe zużycie energii, a w efekcie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu.

 

Niektórzy producenci umożliwiają możliwość sprawdzenia kondycji baterii. W Apple takie informację znajdziesz w ustawieniach. Następnie odszukaj pozycji “bateria”, potem “kondycja i ładowanie baterii”. Znajdziesz tam informację o kondycji swojej baterii. Czym bliżej 100% tym Twoja bateria jest w lepszym stanie. Jeżeli widzisz komunikat “serwis” oznacza, że Twoja bateria nie jest w stanie zapewnić odpowiednią dostawę energii dla Twojego urządzenia. Może być to przyczyną wielu problemów takich jak:
– nagły spadek wydajności podczas pracy
– zawieszanie się urządzenia
– samoistne wyłączanie się urządzenia
– wyłączanie się urządzenia przy małym procencie naładowania (np. poniżej 30%)
– problem z uruchomieniem aparatu
– gubienie zasięgu

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie?

Wymiana baterii w telefonie oscyluje w granicach od kilkudziesięciu złotych do nawet kilkuset złotych. Cena wymiany baterii w telefonie uzależniona jest głównie od kosztów zakupu części od producenta. Kolejnym istotnym czynnikiem wpływającym na cenę wymiany baterii w telefonie jest konstrukcja urządzenia i czas jaki potrzebujemy na dokonanie naprawy.

Cennik wymiany baterii w telefonie znajduję się poniżej:
Wymiana baterii Apple iPhone
Wymiana baterii Samsung

Wymiana baterii Huawei
Wymiana baterii Xiaomi

 

Czy mogę samodzielnie wymienić baterię w telefonie?

 

W internecie można znaleźć wiele różnych poradników ilustrujących w jaki sposób można samodzielnie dokonać wymiany baterii w telefonie. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie jest to skomplikowane. Jednak do wykonania wymiany akumulatora potrzebne są profesjonalne narzędzia oraz odpowiednia wiedza w zakresie serwisu telefonów. W czasie naprawy możesz być zmuszony do odpięcia innych podzespołów. Istnieje ryzyko w trakcie takich czynności wystąpienia zwarcia na płycie głównej urządzenia. Może to prowadzić do późniejszej nieprawidłowej pracy telefonu. Następnie trzeba dokonać demontażu starej baterii. W większości obecnych telefonów bateria jest wklejona. Jej demontaż wymaga odpowiedniej techniki. Uszkodzenie delikatnej struktury baterii może skutkować wydzieleniem się substancji zagrażającym zdrowiu, a nawet może doprowadzić do samozapłonu baterii.

 

Możesz nam zaufać!

sprawdź opinie o nas i przekonaj się, jak dbamy o naszych klientów

 

Obsługa bardzo profesjonalna i miła, jeśli chodzi o ceny to też bardzo w porządku, nawet byłam ostatnio z telefonem i Pan mi go sprawdzał, nie wziął nawet złotówki, bo pewnie w innym miejscu by mnie nieźle skasowali, naprawdę z całego serca polecam SZYBECZKĘ
Katarzyna W.

opinia z Facebook

Miła i profesjonalna obsługa. Ekipa panów zaangażowana w swoją pracę i nastawiona na zadowolonego klienta. Polecam.
Małgorzata K.

opinia z Google

Gorąco polecam. Pracownicy bardzo mili i pomocni, cena niższa niż u konkurencji. Termin naprawy krótki. Jeżeli znowu coś zniszczę w swoim telefonie to pewnie wrócę do tego serwisu. 5/5
Konrad O.

opinia z Google

Rzeczy, które naprawiamy

Lata doświadczenia w branży napraw telefonów pozwoliły nam na poszerzenie wiedzy z tego zakresu, a co za tym idzie – portfolio naszych usług.

Dlatego po tak wielu trudach i lekcjach, jesteśmy w stanie nazwać się ekspertami w swoim fachu.

Mając możliwość naprawy każdej usterki sprawiamy, że możesz się odprężyć, gdyż Twoje urządzenie znajduję się we właściwym miejscu i we właściwych rękach.

Wymiana Szybki

Jest to rdzeń naszej działalności. Przerobiliśmy łącznie kilka tysięcy wyświetlaczy w ciągu ponad 5 lat działalności. Wymień samą szybkę i zobacz, ile możesz zaoszczędzić!

Wymiana Wyświetlacza

Jest to poważna usterka. Wymienimy Twój wyświetlacz na fabrycznie nowy, lub na regenerowany oryginał w lepszej cenie.

Wymiana Baterii

Telefon nie włącza się nawet po podpięciu do ładowarki? Bateria trzyma wyjątkowo krótko? Pora na wymianę baterii w telefonie, a my Ci w tym chętnie pomożemy!

Gniazdo Ładowania

Telefon nie ładuje? Nie widzi go komputer? Jesteśmy w stanie wymienić gniazdo ładowania, które najpewniej uległo awarii.

Oprogramowanie

Zawiesza się system? Telefon się resetuje? Chcesz zrobić kopię zapasową, lub aktualizację systemu? Pomożemy Ci w tym!

Wymiana Kamery/ Aparatu

Aparat nie łapie focusa? Zdjęcia są zamglone? Włączasz aplikację Aparat i widzisz ciemny ekran? Wymienimy kamerę w Twoim telefonie!

Wymiana Głośnika

Nie słyszysz swojego rozmówcy w słuchawce? Nie możesz włączyć ulubionej muzyki na głos? Wymieniamy zarówno głośniki główne (buzzer) jak i głośniki rozmów!

Wymiana Tylnej Klapki

Pęknięta klapka baterii? Nie pękaj, pomożemy i wymienimy ją na nową!