fbpx

Wymiana wyświetlacza Warszawa

30 minut na wymianę wyświetlacza w telefonie?*

*dotyczy wybranych modeli. Zapytaj o szczegóły

 

Kiedy konieczna będzie wymiana wyświetlacza w telefonie?

Twój telefon doznał upadku ? Spadło Ci coś na ekran ? A może włożyłaś go torebki i po wyjęciu telefon nie reaguje ? W tych przypadkach najczęściej uszkodzenia doznaje wyświetlacz urządzenia. Musimy pamiętać, że upadek upadkowi nie równy. Raz telefon może upaść z 2 metrów na beton i nic się nie stanie, a raz wystarczy upadek z kilkudziesięciu centymetrów na dywan i telefon przestaje działać. Nie zawsze uszkodzeniu wyświetlacza musi towarzyszyć upadek. Niejednokrotnie wystarczy włożyć go do ciasnej kieszeni czy torebki i w momencie dużego nacisku na jego powierzchnie może nastąpić uszkodzenie matrycy telefonu. Jeżeli pomimo braku wyświetlania obrazu telefon funkcjonuje, można na niego dzwonić, czujesz wibrację oraz reaguje na ładowarkę, wymiana wyświetlacza (Warszawa) w większości przypadków rozwiąże sprawę. Jeżeli widzisz pasy, przebarwienia, plamy lub jakiekolwiek inne rzeczy, które utrudniają Ci odczytanie wyświetlanych treści, Twój wyświetlacz będzie wymagał wymiany na nowy. W takich sytuacjach zapraszamy na wymianę wyświetlacza do naszego serwisu GSM w Warszawie.

 

 

Jednak co w przypadku jeżeli zbije się tylko sama szyba wyświetlacza, a wszystkie pozostałe funkcje takie jak dotyk czy wyświetlanie treści działają prawidłowo? Wtedy istnieje opcja tańszej naprawy wymiany szybki. Więcej na temat tej naprawy znajdziesz TUTAJ.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie?

Wymiana baterii oscyluje w granicach od kilkuset do nawet 3000 złotych. Cena wymiany wyświetlacza uzależniona jest głównie od kosztu zakupu części od producenta. Kolejnym istotnym czynnikiem wpływającym na cenę wymiany wyświetlacza jest konstrukcja urządzenia i czas, jaki potrzebujemy na dokonanie naprawy. Nowe modele smartfonów wyposażonych w składające się wyświetlacze należą do jednych z najdroższych napraw.

Cennik wymiany wyświetlacza znajduję się poniżej:
Wymiana wyświetlacza Apple iPhone
Wymiana wyświetlacza Samsung

Wymiana wyświetlacza Huawei
Wymiana wyświetlacza Xiaomi

 

Czy mogę samodzielnie wymienić wyświetlacz w telefonie?

 

W internecie można znaleźć wiele różnych poradników ilustrujących, w jaki sposób można samodzielnie dokonać wymiany wyświetlacza w telefonie. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie jest to skomplikowane. Jednak do wykonania wymiany ekranu potrzebne są profesjonalne narzędzia oraz odpowiednia wiedza w zakresie serwisu telefonów. W czasie naprawy możesz być zmuszony do odpięcia innych podzespołów. Istnieje ryzyko w trakcie takich czynności wystąpienia zwarcia na płycie głównej urządzenia. Może to prowadzić do późniejszej nieprawidłowej pracy telefonu. Następnie trzeba dokonać demontażu starego wyświetlacza. Najczęściej jest on przyklejony do ramki urządzenia. W trakcie demontażu należy uważać na ramkę urządzenia, aby jej nie uszkodzić. 

 

Jeżeli uporasz się już z wyklejeniem wyświetlacza kolejnym zadaniem będzie sprawdzenie poprawnego działania nowego wyświetlacza. Jest to kluczowy krok w naprawie. Jeżeli pierwszego sprawdzenia wyświetlacza dokonasz dopiero po jego montażu narazisz się na odrzucenie ewentualnej reklamacji przez sprzedawcę. Sprzedawca może posądzić Cię o uszkodzenie wyświetlacza w trakcie jego montażu. Kolejny krokiem przed montażem wyświetlacza w telefonie będzie skrupulatne wyczyszczenie ramki w miejscu w którym nakładać będziesz nowy klej/taśmę montażową, a następnie odtłuszczenie powierzchni. Kolejnym zadaniem będzie nałożenie kleju/taśmy montażowej. Przed nałożeniem zalecamy spasowanie wyświetlacza i sprawdzenie czy pasuje do ramki. Po wklejeniu wyświetlacza czekać Cię będzie sprawdzenie poprawności działania wyświetlacza oraz złożenie urządzenia.
Jak widzisz ten proces wcale nie jest taki prosty. Zalecamy wymianę wyświetlacza w wyspecjalizowanych punktach takich jak Serwis Szybeczka.pl.

 

Możesz nam zaufać!

sprawdź opinie o nas i przekonaj się, jak dbamy o naszych klientów

 

Obsługa bardzo profesjonalna i miła, jeśli chodzi o ceny to też bardzo w porządku, nawet byłam ostatnio z telefonem i Pan mi go sprawdzał, nie wziął nawet złotówki, bo pewnie w innym miejscu by mnie nieźle skasowali, naprawdę z całego serca polecam SZYBECZKĘ
Katarzyna W.

opinia z Facebook

Miła i profesjonalna obsługa. Ekipa panów zaangażowana w swoją pracę i nastawiona na zadowolonego klienta. Polecam.
Małgorzata K.

opinia z Google

Gorąco polecam. Pracownicy bardzo mili i pomocni, cena niższa niż u konkurencji. Termin naprawy krótki. Jeżeli znowu coś zniszczę w swoim telefonie to pewnie wrócę do tego serwisu. 5/5
Konrad O.

opinia z Google

Rzeczy, które naprawiamy

Lata doświadczenia w branży napraw telefonów pozwoliły nam na poszerzenie wiedzy z tego zakresu, a co za tym idzie – portfolio naszych usług.

Dlatego po tak wielu trudach i lekcjach, jesteśmy w stanie nazwać się ekspertami w swoim fachu.

Mając możliwość naprawy każdej usterki sprawiamy, że możesz się odprężyć, gdyż Twoje urządzenie znajduję się we właściwym miejscu i we właściwych rękach.

Wymiana Szybki

Jest to rdzeń naszej działalności. Przerobiliśmy łącznie kilka tysięcy wyświetlaczy w ciągu ponad 5 lat działalności. Wymień samą szybkę i zobacz, ile możesz zaoszczędzić!

Wymiana Wyświetlacza

Jest to poważna usterka. Wymienimy Twój wyświetlacz na fabrycznie nowy, lub na regenerowany oryginał w lepszej cenie.

Wymiana Baterii

Telefon nie włącza się nawet po podpięciu do ładowarki? Bateria trzyma wyjątkowo krótko? Pora na wymianę baterii w telefonie, a my Ci w tym chętnie pomożemy!

Gniazdo Ładowania

Telefon nie ładuje? Nie widzi go komputer? Jesteśmy w stanie wymienić gniazdo ładowania, które najpewniej uległo awarii.

Oprogramowanie

Zawiesza się system? Telefon się resetuje? Chcesz zrobić kopię zapasową, lub aktualizację systemu? Pomożemy Ci w tym!

Wymiana Kamery/ Aparatu

Aparat nie łapie focusa? Zdjęcia są zamglone? Włączasz aplikację Aparat i widzisz ciemny ekran? Wymienimy kamerę w Twoim telefonie!

Wymiana Głośnika

Nie słyszysz swojego rozmówcy w słuchawce? Nie możesz włączyć ulubionej muzyki na głos? Wymieniamy zarówno głośniki główne (buzzer) jak i głośniki rozmów!

Wymiana Tylnej Klapki

Pęknięta klapka baterii? Nie pękaj, pomożemy i wymienimy ją na nową!