fbpx

Usługi naprawy Samsung

Wymiana szybki Samsung

Zbita lub pęknięta szybka w Twoim Samsung? Dotyk nadal działa, ale kawałki szkła wbijające się w palce nie pozwalają komfortowo korzystać z telefonu? Zaradzimy temu!

wymiana tylnej klapki baterii

Wymiana tylnej szybki/ klapki Samsung

Wymiana tylnej szybki to bardzo skomplikowany proces, dlatego czas naprawy to minimum 1 dzień roboczy. Chcemy mieć pewność że po montażu szkło będzie spasowane tak samo lub lepiej, niż w fabrycznie nowym iPhone!

Wymiana portu ładowania Samsung

Masz problem z ładowaniem swojego Samsung? Nie widzi go żaden komputer? Prawdopodobnie uszkodzony jest port ładowania lub układ ładowania. Skontaktuj się z nami, wiemy jak temu zaradzić!

port ładowania ikona

Naprawa płyty głównej Samsung

Jeśli Twój Samsung zapętla się podczas uruchomienia (wyświetla się logo Samsung i nie przechodzi dalej), lub w ogóle nie reaguje na przyciski czy ładowanie kablem, może się okazać, że uszkodzona jest płyta główna. Jest to trudna i wymagająca naprawa. Skontaktuj się z nami. Każdy taki przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Rozlany wyświetlacz, mrugający ekran lub pasy na ekranie, brak reakcji na dotyk to niestety objawy uszkodzonego wyświetlacza. Należy go w całości wymienić. Pomożemy Ci w tym!

Wymiana tylnej i przedniej kamery Samsung

Aparat to bardzo rozbudowana część w telefonie. Bardzo często jednak nie ona ulega uszkodzeniu, lecz jedynie szkło ochronne. Potrafimy wymienić i jedno i drugie.

Wymiana głośnika przedniego Samsung

Nie słyszysz rozmówców podczas rozmowy telefonicznej? Chcesz posłuchać muzyki, lecz głośnik milczy? Wymiana głośników w iPhone dla nas to żaden problem!

naprawa zalanego telefonu

Naprawa po zalaniu Samsung

Zalanie telefonu lub jego kąpiel w wodzie to bardzo poważna usterka, którą nie zawsze udaje się naprawić. Podejmiemy się próby uratowania Twojego telefonu. Pamiętaj – pod żadnym pozorem nie próbuj go włączać czy podłączać do ładowania.

Zapisz się na naprawę!

Nie lubisz czekać? W naszym serwisie telefonów Szybeczka.pl działamy ekspresowo. Umów termin, by Twoja naprawa potrwała jak najkrócej! Nasza załoga będzie gotowa, gdy przyjdziesz*

Nie możesz do nas przyjechać? Skorzystaj z naprawy wysyłkowej!

 

*dotyczy wybranych rodzajów napraw oraz aktualnej dostępności części serwisowych