fbpx

Wymiana szybki Warszawa

2 godziny na wymianę szybki?*

*dotyczy wybranych modeli. Zapytaj o szczegóły

 

Kiedy konieczna będzie wymiana szybki ?

Wymiana szybki to tańsza opcja naprawy uszkodzonego wyświetlacza. Jeżeli widzisz, że Twój telefon ma tylko zbitą szybę, a po za tym wyświetlacz jest sprawny, możesz skorzystać z tej opcji naprawy. Wyświetlacz który kwalifikuje się do wymiany szybki to taki w którym dotyk działa na całej powierzchni oraz wyświetlana treść jest w całości czytelna. Nie możesz widzieć żadnych przebarwień, plam, pasów ani innych rzeczy, które zakłócają czytelność obrazu.

 

 

Wymiana szyby jest tańszą alternatywą dla wymiany wyświetlacza. Większość serwisów w Polsce nie ma takiej usługi w ofercie. Wynika to z faktu braku odpowiednich maszyn, narzędzi oraz odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Wymiana szybki jest o wiele bardziej skomplikowana niż wymiana wyświetlacza. Polega ona na wyklejeniu uszkodzonej szyby z delikatnej struktury wyświetlacza. Nałożeniu nowego kleju. Następnie przyklejeniu nowej szyby. Jest to jednak ryzykowna naprawa. Istnieje ryzyko uszkodzenia matrycy wyświetlacza w trakcie takiego procesu. W przypadku uszkodzenia wyświetlacza musisz liczyć się ze wzrostem ceny za usługę. Cena zostanie podniesiona do kosztu wymiany wyświetlacza.

Naszym zdaniem warto podjąć takie ryzyko. Większość napraw wymiany szybki kończy się powodzeniem, a to daje możliwość zaoszczędzenia swoich środków na naprawę. Nasza skuteczność oparta jest o wieloletnie doświadczenie naszej kadry, najnowocześniejsze maszyny dostępne na rynku oraz części najwyższej jakości. Na naszą usługę wymiany szybki otrzymasz, aż 6 miesięcy gwarancji w razie gdyby szyba zaczęła się odklejać od wyświetlacza. Musisz jednak pamiętać, że uszkodzenia mechaniczne szyby nie podlegają gwarancji.

Jeżeli udało nam się przekonać Cię do skorzystania z naszej oferty zapraszamy od zapoznania się z naszym cennikiem, który znajduję się poniżej. Jeżeli nie znajdziesz tam swojego modelu skontaktuj się z nami. Wyceni naprawę Twojego sprzętu indywidualnie.

Wymiana szybki Apple iPhone
Wymiana szybki Samsung

Wymiana szybki Huawei
Wymiana szybki Xiaomi

 

Czy mogę samodzielnie wymienić szybę? 

 

W internecie można znaleźć wiele różnych poradników ilustrujących w jaki sposób można samodzielnie dokonać wymiany szybki w telefonie. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie jest to skomplikowane. Jednak do wykonania wymiany szyby potrzebne są profesjonalne narzędzia, maszyny oraz odpowiednia wiedza w zakresie serwisu telefonów. Wymiana szyby stanowi jedną z najtrudniejszych napraw jakie wykonuje się w telefonach. Musisz pamiętać, że jeden błąd w trakcie takiego procesu może skutkować uszkodzeniem wyświetlacza i narażeniem Cię na konieczność wymiany wyświetlacza. W niektórych modelach może być to zdecydowanie wyższy koszt niż koszt wymiany samej szyby.

 

Możesz nam zaufać!

sprawdź opinie o nas i przekonaj się, jak dbamy o naszych klientów

 

Obsługa bardzo profesjonalna i miła, jeśli chodzi o ceny to też bardzo w porządku, nawet byłam ostatnio z telefonem i Pan mi go sprawdzał, nie wziął nawet złotówki, bo pewnie w innym miejscu by mnie nieźle skasowali, naprawdę z całego serca polecam SZYBECZKĘ
Katarzyna W.

opinia z Facebook

Miła i profesjonalna obsługa. Ekipa panów zaangażowana w swoją pracę i nastawiona na zadowolonego klienta. Polecam.
Małgorzata K.

opinia z Google

Gorąco polecam. Pracownicy bardzo mili i pomocni, cena niższa niż u konkurencji. Termin naprawy krótki. Jeżeli znowu coś zniszczę w swoim telefonie to pewnie wrócę do tego serwisu. 5/5
Konrad O.

opinia z Google

Rzeczy, które naprawiamy

Lata doświadczenia w branży napraw telefonów pozwoliły nam na poszerzenie wiedzy z tego zakresu, a co za tym idzie – portfolio naszych usług.

Dlatego po tak wielu trudach i lekcjach, jesteśmy w stanie nazwać się ekspertami w swoim fachu.

Mając możliwość naprawy każdej usterki sprawiamy, że możesz się odprężyć, gdyż Twoje urządzenie znajduję się we właściwym miejscu i we właściwych rękach.

Wymiana Szybki

Jest to rdzeń naszej działalności. Przerobiliśmy łącznie kilka tysięcy wyświetlaczy w ciągu ponad 5 lat działalności. Wymień samą szybkę i zobacz, ile możesz zaoszczędzić!

Wymiana Wyświetlacza

Jest to poważna usterka. Wymienimy Twój wyświetlacz na fabrycznie nowy, lub na regenerowany oryginał w lepszej cenie.

Wymiana Baterii

Telefon nie włącza się nawet po podpięciu do ładowarki? Bateria trzyma wyjątkowo krótko? Pora na wymianę baterii w telefonie, a my Ci w tym chętnie pomożemy!

Gniazdo Ładowania

Telefon nie ładuje? Nie widzi go komputer? Jesteśmy w stanie wymienić gniazdo ładowania, które najpewniej uległo awarii.

Oprogramowanie

Zawiesza się system? Telefon się resetuje? Chcesz zrobić kopię zapasową, lub aktualizację systemu? Pomożemy Ci w tym!

Wymiana Kamery/ Aparatu

Aparat nie łapie focusa? Zdjęcia są zamglone? Włączasz aplikację Aparat i widzisz ciemny ekran? Wymienimy kamerę w Twoim telefonie!

Wymiana Głośnika

Nie słyszysz swojego rozmówcy w słuchawce? Nie możesz włączyć ulubionej muzyki na głos? Wymieniamy zarówno głośniki główne (buzzer) jak i głośniki rozmów!

Wymiana Tylnej Klapki

Pęknięta klapka baterii? Nie pękaj, pomożemy i wymienimy ją na nową!