fbpx

Wymiana szybki Warszawa

2 godziny na wymianę szybki w telefonie?*

*dotyczy wybranych modeli. Zapytaj o szczegóły

 

Kiedy konieczna będzie wymiana szybki w telefonie?

Wymiana szybki w telefonie to tańsza opcja naprawy uszkodzonego wyświetlacza. Jeżeli widzisz, że Twój telefon ma tylko zbitą szybę, a po za tym wyświetlacz jest sprawny, możesz skorzystać z tej opcji naprawy. Wyświetlacz który kwalifikuje się do wymiany szybki w telefonie (Warszawa) to taki, w którym dotyk działa na całej powierzchni oraz wyświetlana treść jest w całości czytelna. Nie możesz widzieć żadnych przebarwień, plam, pasów ani innych rzeczy, które zakłócają czytelność obrazu.

 

 

Wymiana szyby w telefonie jest tańszą alternatywą dla wymiany wyświetlacza. Większość serwisów w Polsce nie ma takiej usługi w ofercie. Wynika to z faktu braku odpowiednich maszyn, narzędzi oraz odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Wymiana szybki (Warszawa) jest o wiele bardziej skomplikowana niż wymiana wyświetlacza. Polega ona na wyklejeniu uszkodzonej szyby z delikatnej struktury wyświetlacza. Nałożeniu nowego kleju. Następnie przyklejeniu nowej szyby. Jest to jednak ryzykowna naprawa. Istnieje ryzyko uszkodzenia matrycy wyświetlacza w trakcie takiego procesu. W przypadku uszkodzenia wyświetlacza musisz liczyć się ze wzrostem ceny za usługę. Cena zostanie podniesiona do kosztu wymiany wyświetlacza.

Naszym zdaniem warto podjąć takie ryzyko. Większość napraw wymiany szybki w telefonie kończy się powodzeniem, a to daje możliwość zaoszczędzenia swoich środków na naprawę. Nasza skuteczność oparta jest o wieloletnie doświadczenie naszej kadry, najnowocześniejsze maszyny dostępne na rynku oraz części najwyższej jakości. Na naszą usługę wymiany szybki w Warszawie otrzymasz aż 6 miesięcy gwarancji w razie gdyby szyba zaczęła się odklejać od wyświetlacza. Musisz jednak pamiętać, że uszkodzenia mechaniczne szyby nie podlegają gwarancji.

Jeżeli udało nam się przekonać Cię do skorzystania z naszej oferty zapraszamy od zapoznania się z naszym cennikiem, który znajduję się poniżej. Jeżeli nie znajdziesz tam swojego modelu skontaktuj się z nami. Wyceni naprawę Twojego sprzętu indywidualnie.

Wymiana szybki Apple iPhone
Wymiana szybki Samsung

Wymiana szybki Huawei
Wymiana szybki Xiaomi

 

Czy mogę samodzielnie wymienić szybę w telefonie?

 

W internecie można znaleźć wiele różnych poradników ilustrujących w jaki sposób można samodzielnie dokonać wymiany szybki w telefonie. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie jest to skomplikowane. Jednak do wykonania wymiany szyby potrzebne są profesjonalne narzędzia, maszyny oraz odpowiednia wiedza w zakresie serwisu telefonów. Wymiana szyby w telefonie stanowi jedną z najtrudniejszych napraw jakie wykonuje się w telefonach. Musisz pamiętać, że jeden błąd w trakcie takiego procesu może skutkować uszkodzeniem wyświetlacza i narażeniem Cię na konieczność wymiany wyświetlacza. W niektórych modelach może być to zdecydowanie wyższy koszt niż koszt wymiany samej szyby.

 

Możesz nam zaufać!

sprawdź opinie o nas i przekonaj się, jak dbamy o naszych klientów

 

Obsługa bardzo profesjonalna i miła, jeśli chodzi o ceny to też bardzo w porządku, nawet byłam ostatnio z telefonem i Pan mi go sprawdzał, nie wziął nawet złotówki, bo pewnie w innym miejscu by mnie nieźle skasowali, naprawdę z całego serca polecam SZYBECZKĘ
Katarzyna W.

opinia z Facebook

Miła i profesjonalna obsługa. Ekipa panów zaangażowana w swoją pracę i nastawiona na zadowolonego klienta. Polecam.
Małgorzata K.

opinia z Google

Gorąco polecam. Pracownicy bardzo mili i pomocni, cena niższa niż u konkurencji. Termin naprawy krótki. Jeżeli znowu coś zniszczę w swoim telefonie to pewnie wrócę do tego serwisu. 5/5
Konrad O.

opinia z Google

Rzeczy, które naprawiamy

Lata doświadczenia w branży napraw telefonów pozwoliły nam na poszerzenie wiedzy z tego zakresu, a co za tym idzie – portfolio naszych usług.

Dlatego po tak wielu trudach i lekcjach, jesteśmy w stanie nazwać się ekspertami w swoim fachu.

Mając możliwość naprawy każdej usterki sprawiamy, że możesz się odprężyć, gdyż Twoje urządzenie znajduję się we właściwym miejscu i we właściwych rękach.

Wymiana Szybki

Jest to rdzeń naszej działalności. Przerobiliśmy łącznie kilka tysięcy wyświetlaczy w ciągu ponad 5 lat działalności. Wymień samą szybkę i zobacz, ile możesz zaoszczędzić!

Wymiana Wyświetlacza

Jest to poważna usterka. Wymienimy Twój wyświetlacz na fabrycznie nowy, lub na regenerowany oryginał w lepszej cenie.

Wymiana Baterii

Telefon nie włącza się nawet po podpięciu do ładowarki? Bateria trzyma wyjątkowo krótko? Pora na wymianę baterii w telefonie, a my Ci w tym chętnie pomożemy!

Gniazdo Ładowania

Telefon nie ładuje? Nie widzi go komputer? Jesteśmy w stanie wymienić gniazdo ładowania, które najpewniej uległo awarii.

Oprogramowanie

Zawiesza się system? Telefon się resetuje? Chcesz zrobić kopię zapasową, lub aktualizację systemu? Pomożemy Ci w tym!

Wymiana Kamery/ Aparatu

Aparat nie łapie focusa? Zdjęcia są zamglone? Włączasz aplikację Aparat i widzisz ciemny ekran? Wymienimy kamerę w Twoim telefonie!

Wymiana Głośnika

Nie słyszysz swojego rozmówcy w słuchawce? Nie możesz włączyć ulubionej muzyki na głos? Wymieniamy zarówno głośniki główne (buzzer) jak i głośniki rozmów!

Wymiana Tylnej Klapki

Pęknięta klapka baterii? Nie pękaj, pomożemy i wymienimy ją na nową!