fbpx

Wszystko co musisz wiedzieć o naprawie wyświetlacza

27 lut, 2022

Jeśli szukasz naprawy uszkodzonego ekranu telefonu, pozwól nam wyjaśnić różne rodzaje napraw uszkodzonego ekranu, ubezpieczenia telefonu i środków zapobiegawczych. Niezależnie od tego, czy masz pękniętą szybę lub całkowicie rozbity ekran, zwykle można go naprawić. W wielu przypadkach telefon nadal działa dobrze z uszkodzoną szybą, ale z czasem uszkodzone lub popękane są narażone na dalsze uszkodzenia. Naprawę telefonu najlepiej przeprowadzić jak najszybciej, aby uniknąć konieczności kosztowniejszych napraw.

Gdy przejdziesz do naprawy, zauważysz wiele opcji i cen. Istnieją samouczki online, które nauczą Cię, jak naprawić telefon w domu. Jeśli masz ubezpieczenie, może to jest najlepsze miejsce do naprawy urządzenia.

3 sposoby naprawy uszkodzonego ekranu telefonu i co musisz wiedzieć naprawa wyświetlacza

Istnieją trzy typowe sposoby naprawy uszkodzonego ekranu…

# 1. Naprawy telefonów DIY

Istnieje wiele zestawów do naprawy ekranu telefonu oferowanych na allegro, ale zanim zainwestujesz w zakup zestawów naprawczych i części zamiennych, upewnij się, że jesteś przygotowany do podjęcia tego zadania. W przeciwnym razie możesz stracić pieniądze na zestawy naprawcze i części, które tylko psują urządzenie.

Niektóre telefony są znacznie łatwiejsze do naprawienia niż inne. Na przykład iPhone’y są najtrudniejsze do naprawy, a wielu, którzy próbują naprawić swój iPhone, żałuje tego. Naprawy dla majsterkowiczów powinny być przeznaczone dla osób z praktyczną wiedzą na temat części i doświadczeniem w rozbieraniu podobnych urządzeń i składaniu ich z powrotem. Pamiętaj, że przeprowadzanie napraw w stylu DIY jest ryzykowne, ponieważ może unieważnić gwarancję lub ubezpieczenie.

# 2. Naprawy u producenta w autoryzowanym serwisie bądź na ubezpieczeniu

Autoryzowany serwis jest zobowiązany by naprawić uszkodzony telefon. Jest to dobra opcja, jeśli . Twoje ubezpieczenie pokryje tylko tyle szkód w danym roku, zawsze wcześniej zapytaj o koszt naprawy. Nawet jeśli twoje urządzenie jest stosunkowo nowe i nadal jest objęte podstawową gwarancją, nie oznacza to, że nie poniesiesz jakichkolwiek koszty naprawy uszkodzonego ekranu.

# 3. Naprawy telefonów przez firmy trzecie

Zewnętrzne serwisy naprawcze, takie jak Szybeczka.pl, oferują bezpieczny i niedrogi sposób na przeprowadzenie naprawy telefonu na miejscu. Każdy zewnętrzy serwis telefon działa inaczej. Ważne jest, aby poszukać opinii i zadać właściwe pytania, zanim tylko ktoś naprawi Twoje urządzenie.

Używanie części niskiej jakości może spowodować awarię urządzenia w przyszłości, a jednak wiele serwisów zewnętrznych korzysta z najtańszych jakości części do smartfonów. Jedną z najczęstszych konsekwencji stosowania zamiennych części naprawczych niskiej jakości jest to, że ekran może całkowicie przestać działać i zgaśnie wkrótce po przeprowadzeniu napraw.

Możemy naprawić Twoje urządzenie bezpośrednio za Ciebie, aby zwiększyć bezpieczeństwo i spokój. Ponadto używamy wyłącznie wysokiej jakości oryginalne części.

Jeśli masz iPhone’a z AppleCare +, większość nowszych modeli kosztuje tylko 500 PLN za naprawy ekranu. Możesz jednak korzystać z AppleCare + tylko dla 1 naprawę rocznie. Podobnie jak Apple, Samsung oferuje Samsung Protection Plus. Możesz złożyć 1 roszczenia za przypadkowe szkody rocznie. Koszt uzyskania przychodu wynosi 350 PLN, a firma Samsung zleca naprawy zewnętrznemu warsztatowi.

Jak zapobiec uszkodzeniu telefonu i co musisz wiedzieć o naprawie wyświetlacza

Hartowane szkła na ekran, etui typu slim, etui na telefon Spigen mogą przede wszystkim pomóc w zapobieganiu awarii telefonu. Nawet w przypadku ochrony ekranu i innych metod profilaktycznych ekran nadal może pęknąć, ale jest to znacznie mniej prawdopodobne.

W przypadku awarii ekranu zapraszamy do naszego serwisu i zapisu na naprawę, aby uzyskać naprawy na miejscu, na które możesz liczyć każdego dnia tygodnia!

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz