fbpx

Recenzja Apple iPad Pro 2020: Jeden mały krok naprzód!

19 lip, 2020

Apple iPad Pro 2020 to pierwszy tablet Apple z układem A12Z Bionic i innymi funkcjami, takimi jak ołówek, cztery głośniki, pięć mikrofonów, kamera z prawdziwą głębią, obsługa inteligentnych złączy oraz ekrany 11 i 12,9 cala z gładzikiem, który ułatwia nawigację.

Nowy iPad pro przypomina model 2018, ale ma pewne zaawansowane funkcje, takie jak zmieniony system tylnych aparatów cyfrowych i kilka drobnych korekt wewnętrznych. Nowy model ma nową konfigurację z dwoma kamerami z detektorem światła i czujnikiem odległości (LIDAR) i jest najlepszym urządzeniem do rzeczywistości rozszerzonej (AR). Jest to technologia laserowa, która wykorzystuje lasery do pomiaru odległości i odtwarza filmy 4K przy 60 fps, co daje wysokiej jakości filmy i obrazy. W tym artykule zobaczymy szczegółowo przegląd Apple iPad 2020.

Funkcje Apple iPad 2020

Wydajność dzięki Bionic Chip A12Z

Ten nowy model został stworzony do wykonywania najbardziej złożonych zadań, takich jak edycja wysokiej jakości filmów, projektowanie modeli 3D i wiele innych. IPad Pro jest zasilany ośmiordzeniowym procesorem graficznym w układzie Bionic A12Z, co zapewnia najwyższą wydajność w historii iPada. Układ ma potężny silnik neuronowy, który obsługuje aplikacje nowej generacji i ma żywotność baterii, która może trwać do 10 godzin.

cennik napraw iPhone Szybeczka.pl

Pro Display

Ma najbardziej zaawansowany wyświetlacz na świecie z częstotliwością odświeżania do 120 Hz, co zapewnia płynne przewijanie i doskonałą reakcję. Ma wyświetlacz liquid Retina w rozmiarach 11 cali i 12,9 cali, a także wysoką jasność Truetone. Powłoka antyrefleksyjna zapewnia użytkownikom niezwykłe wrażenia wizualne.

Profesjonalne aparaty fotograficzne i rzeczywistość rozszerzona w Apple iPad Pro 2020

System aparatu w wersji Pro obejmuje aparat o szerokości 12 MP i ultra-szeroki aparat 10 MP do robienia niesamowitych zdjęć i filmów. Projekt aparatu nowego iPada Pro jest podobny do projektu konfiguracji aparatu iPhone’a 11, ale z pewnymi drobnymi zmianami.

Ponadto nowy iPad oferuje możliwości skanowania 3D w typie czujnika LIDAR, który wykorzystuje impulsy laserowe do cyfrowej mapy obiektów, środowisk i ludzi w promieniu pięciu metrów i działa z prędkością Nanospeed. Ponadto automatycznie reguluje ostrość za każdym razem podczas robienia zdjęć i pomaga w dokładnym pomiarze obiektów. Za pomocą trybu studyjnego ludzie mogą z łatwością zacząć mądrze urządzać całe pokoje w AR.

Pro Audio w Apple iPad Pro 2020

Zupełnie nowy iPad Pro ma pięć mikrofonów studyjnej jakości do nagrywania czystego dźwięku nawet najcichszych szczegółów. Ma cztery kierunkowe głośniki, które mogą zapewnić użytkownikom imponującą jakość dźwięku. Połączenie wysokiej jakości aparatu, dźwięku i innych zaawansowanych funkcji sprawia, że ​​iPad Pro to świetne mobilne studio do robienia doskonałych prac i może z łatwością przyciągnąć uwagę profesjonalistów wideo, podcastów, twórców filmów i twórców treści.

Magic Keyboard to dosłownie Magiczna klawiatura połączona z Apple iPad Pro 2020

Nowa klawiatura Magic Keyboard z panelem dotykowym wykonana w stylistyce floating design (pływająca konstrukcja), posiada podświetlaną klawiaturę, która zapewnia doskonałe pisanie na iPadzie. Znajdziemy w niej zawiasy wspornikowe, które umożliwiają płynną regulację kąta widzenia do 30 stopni. Posiada również przejściówkę USB-C ładującą port USB-C do podłączania akcesoriów, w tym zewnętrznych napędów i wyświetlacza

Obsługa gładzika w systemie iPadOS w Apple iPad Pro 2020

Ten model iPada ma gładzik, który ułatwia pisanie, a Ty możesz łatwo pracować z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi i nie tylko. Został specjalnie zaprojektowany, aby dać pierwszeństwo dotykowi na iPadzie, płynne gesty na gładziku ułatwiają nawigację między aplikacjami, dostęp do przełącznika aplikacji, stacji dokującej, centrum sterowania i aplikacji. Zapewnia również bezproblemową obsługę użytkownikom, umożliwiając płynne przeglądanie stron internetowych w safari i bibliotek na zdjęciach.

Szybeczka.pl Logotyp

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego iPada pro lub planujesz uaktualnić iPada pierwszej lub drugiej generacji, ta recenzja jest właśnie dla Ciebie, ponieważ Apple iPad 2020 jest jednym z najlepszych tabletów w 2020 roku. Jeśli Twój iPad 12.9 lub iPad 10.5 uległ uszkodzeniu już dzisiaj skorzystaj z najlepszego centrum serwisowego zajmującego się iPadami w Polsce i mamy zespół ekspertów, którzy są wykwalifikowani w świadczeniu profesjonalnych usług, takich jak wymiana baterii, wymiana klawiatury, wymiana ekranu LCD iPada pro, serwis i naprawa telefonów oraz wszystkie modele i usługi urządzeń mobilnych .

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz