fbpx

Twój przewodnik po kosztach naprawy iPhone’a

Kiedy Twój smartfon nie działa tak, jak powinien, Twoim głównym zmartwieniem jest jego naprawienie. Polegasz na swoim iPhonie, więc naprawy są koniecznością, ale możesz martwić się, czy koszty są w zasięgu Twojego budżetu. Naprawy iPhone.

Ile będziesz musiał zapłacić za naprawy iPhone?

Z góry uspokajam. Naprawa IPhone jest zaskakująco przystępna cenowo. Niektóre problemy są jednak bardziej kosztowne niż w smartfonach innych producentów.

W tym artykule Marcin,  specjalista od napraw IPhone w Szybeczka.pl wyjaśnia jakie czynniki decydują o kosztach naprawy telefonu

cennik napraw iPhone Szybeczka.pl

Koszty naprawy iPhone różnią się w zależności od modelu

stosik iphone X

Ceny napraw różnią się ze względu na konstrukcję i złożoność wykonania telefonu.

Zazwyczaj posiadanie nowszego modelu jest związane z wyższymi kosztami naprawy, nie jest to jednak zasada.

Dla przykładu: wymiana tylnej kamery w iPhone 8 Plus jest droższa niż wymiana tylnej kamery w iPhone X

Koszty naprawy ekranu iPhone

W przypadku naprawy wyświetlacza z użyciem oryginalnych komponentów dla klientów Szybeczka.pl koszt w zależności od modelu waha się pomiędzy 200 zł do 1800zł

Oprócz naprawy samego ekranu przeprowadzamy również  darmową diagnozę  sprzętu na kilku etapach serwisu, dzięki czemu od razu informujemy klienta czy któryś z kluczowych elementów telefonu nie wymaga naprawy.

Koszty wymiany baterii iPhone’a

wymiana baterii telefonu

W zależności od modelu smartfona możemy wymienić baterię za jedyne 120 zł – chociaż w przypadku nowszych urządzeń wymiana wynosi zwykle od 150 zł do 350 zł.

Baterie, które oferujemy w Szybeczka.pl są nowe i oryginalne!

Koszty naprawy portu ładowania iPhone’a

port ładowania ikona

Koszt naprawy portu ładowania nie jest wygórowany.

W zależności od modelu kosztuje to od 150zł dla starszych modeli do 350zł przy najnowszych Apple iPhonach.

Koszty naprawy aparatu iPhone’a

aparat telefonu ikona

Naprawa przedniej lub tylnej kamery kosztuje od 180 do 550 zł, w zależności od modelu.

Wymiana obiektywu aparatu (szkiełka aparatu) jest tańsza, a średnia cena wynosi od 100 zł do 200 zł.

Koszty naprawy innych problemów z iPhone

Koszty innych napraw w Szybeczka.pl są również przyjazne dla Twojego portfela. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy przycisku blokady, przycisku głośności, słuchawki, głośnika czy jakiegokolwiek innego wadliwego elementu, możemy wykonać to zadanie za mniej niż 270 zł.

Szybka naprawa iPhone za przystępną cenę

szybeczka.pl ikona

Wybierz odpowiedniego specjalistę od naprawy iPhone’a, a szybko naprawisz swoje urządzenie, nie płacąc dodatkowo za niepotrzebne rzeczy.”Mawia Marcin z Szybeczka.pl

Jeśli chcesz by obsługiwał Cię Marcin, odwiedź nasz serwis na Warszawskiej Pradze Miedzyborska 117

Jeśli zależy Ci na szybkiej i niedrogiej naprawy Apple iPhone w Warszawie a przy tym chcesz zachować bezpieczeństwo jakie daje 6 miesięcy gwarancji, skontaktuj się z ekspertami z Szybeczka.pl

W Szybeczka.pl możemy zaproponować również naprawę ekspres. Jeśli umówisz się z nami telefonicznie, lub korzystając z przygotowanego przez nas formularza – możesz cieszyć się naprawionym urządzeniem w przeciągu 3 godzin.

Nie tylko oferujemy solidną naprawę w przystępnej cenie. Żeby to sprawdzić wystarczy zobaczyć opinie o nas na Google. Prócz dobrych warunków oferujemy również darmową dodatkową diagnozę i wysyłkę na obszarze całej Polski!
Skontaktuj się z serwisem w sprawie naprawy a dostaniesz od nas dodatkowo rabat 50% na szkło hartowane( z nałożeniem przez specjalistę)!

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz