fbpx

Porównanie cech iPhone’a 11 i iPhone’a 11 Pro

5 lip, 2020

W Szybeczka.pl naprawa iPhone’a należy do naszych najlepszych specjalistycznych usług świadczonych klientom.

Przez lata pomagaliśmy licznym klientom w różnego rodzaju uszkodzeniach ich iPhone’ów, od podstaw, takich jak pęknięcia szybki lub problemy z nie działającym wyświetlaczem po bardziej zaawansowane problemy z płytami głównymi.

Doświadczenie zebrane po ponad 1000 naprawach sprawia że nasi technicy zajmujący się naprawą telefonu są zawsze na bieżąco a  dodatkowo znają najnowsze i najlepsze rozwiązania iPhone’a. Apple wydało wiele wersji iPhone’a, a nowe wersje pojawiają się co najmniej raz do roku. Wiemy że nasi klienci muszą czuć zaufanie że jego urządzenie zostanie poprawnie naprawione dlatego zapewniamy, że wszyscy nasi pracownicy są dobrze zorientowani w zmianach lub nowościach, które pojawiają się w każdym nowym modelu.

Najnowsze modele iPhone’ów to iPhone 11 i iPhone 11 Pro! Oto szybkie porównanie tych dwóch urządzeń i ich podstawowych cech dla każdego, kto wybierze między nimi lub po prostu szuka szczegółowych informacji.

iPhone 11 szyba tył

iPhone 11 porównanie

Tańszy z dwóch modeli, iPhone 11 jest również nieco bardziej kompaktową opcją. Jest wyposażony w podwójny system aparatu i ultra-szeroki obiektyw, dzięki czemu użytkownicy mogą robić szczegółowe zdjęcia panoramiczne. Podobnie jak wiele najnowszych modeli iPhone’ów, ma także możliwość zanurzenia w wodzie bez uszkodzeń – bez problemu możesz wrzucić go do głębokości dwóch metrów na pół godziny.

Ponadto iPhone 11 korzysta z wyświetlacza LCD IPS – to duża różnica między nim a 11 Pro, szczególnie w przypadku niektórych napraw (więcej o tym za chwilę). Wykończony jest kombinacją aluminium i szkła, która jest bardzo mocna, choć nieco słabsza niż wykończenie 11 Pro. Pamięć dla standardowego iPhone’a 11 wynosi 256 GB.

iPhone 11 Pro porównanie

Pierwszą z kilku różnic między iPhonem 11 a iPhone 11 Pro jest rozmiar, ale także jakość aparatu. Pro jest wyposażony w system trzech aparatów, który obejmuje teleobiektyw i funkcje zoomu – wielu profesjonalnych fotografów często korzysta z tego telefonu, ponieważ zapewnia on profesjonalną jakość. 11 Pro wykorzystuje także wyświetlacz OLED Super Retina XDR zamiast LCD IPS, co prowadzi do jaśniejszego wyświetlacza, szczególnie na zewnątrz oraz zapewnia lepszą czerń prawie 97% pokrycie.

iPhone 11 Pro jest również odporny na zanurzenie w wodzie na wyższy poziom niż iPhone 11 i może być upuszczany na cztery metry wody na maksymalnie pół godziny. Jest wykończony stalą nierdzewną, szkłem i mieści do 512 GB pamięci w standardowym modelu.

Porównanie telefonów

Chociaż oba te modele są doskonałe dla szerokiej gamy klientów, zwykle różnią się w zależności od rodzaju klientów, które przyciągają. Ci, którzy planują używać telefonu do wszelkiego rodzaju profesjonalnych zdjęć lub pokrewnych zastosowań, podążają w kierunku 11 Pro, aby uzyskać mocniejszy system aparatu, podczas gdy ci, którzy nie mają takich potrzeb, często są bardziej skupieni na standardowym iPhonie 11, ponieważ jest bardziej przystępny cenowo . Aby uzyskać więcej informacji tutaj, porozmawiaj z jednym z naszych profesjonalistów lub specjalistą od sprzedaży telefonów komórkowych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat porównywania najnowszych modeli iPhone’a lub dowiedzieć się o naszych usługach naprawy telefonu lub tabletu, porozmawiaj dziś z pracownikami Szybeczka.pl

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz