fbpx

Jak sprawdzić IMEI Samsung Note 10 Plus

8 sie, 2021

International Mobile Equipment Identity lub w skrócie IMEI to unikalny numer, którego usługodawca czyli operator lub producent telefonów używa do identyfikacji urządzeń uzyskujących dostęp do sieci. Jest to bardzo ważne, ponieważ służy do obsługi urządzenia w celu odbierania usług dostarczancyh do naszych telefonów, dzięki czemu możesz wykonywać połączenia lub wysyłać wiadomości tekstowe.

Producenci ułatwiają klientom znalezienie numer IMEI urządzenia Samsung, ponieważ wiedzą, jak ważny jest dla identyfikacji legalności naszego urządzenia. Jeśli jesteś właścicielem Samsung Galaxy Note 10 Plus lub dowolnego smartfona, ważne jest, abyś miał kopię numeru tego numeru.

W tym poście dam ci pięć prostych sposobów na poznanie numer IMEI twojego urządzenia, więc czytaj dalej, ponieważ ten post może ci pomóc.

Kod do aplikacji telefon w celu identyfikacji IMEI

Znalezienie numeru IMEI Galaxy Note 10 Plus za pomocą kodu serwisowego to dla mnie jest to najprostszy sposób na poznanie numeru IMEI telefonu Samsung. Musisz tylko zapamiętać kod ⋇#06#, który musisz wybrać w aplikacji “Telefon”, a numer zostanie wyświetlony na ekranie urządzenia.

Znalezienie numer IMEI Samsunga za pomocą menu Ustawienia

Innym sposobem na znalezienie numeru IMEI Samsung Note 10 Plus jest przejście do Ustawienia> Informacje o telefonie i natychmiastowe wyświetlenie numeru. Możesz przejść do Status w obszarze Informacje o telefonie, a następnie dotknąć Informacje numer IMEI i na końcu numer IMEI Samusng.

Korzystanie z usługi Znajdź mój telefon Google

Ponieważ posiadasz Androida, powinieneś mieć swoje konto Google. Zaloguj się do Google Dashboard > kliknij Android > kliknij Znajdź moje urządzenie > wybierz urządzenie, o którym chcesz wyświetlić informacje, a następnie kliknij ikonę Informacje o urządzeniu (kółko z małą literą I), aby wyświetlić IMEI.

Znalezienie numeru IMEI Samsung na opakowaniu od telefonu

Jeśli nadal masz pudełko z telefonem, znacznie łatwiej byłoby znaleźć numer, jeśli to zrobisz, ponieważ jest na nim wydrukowany.

Korzystanie z Samsung+ w celu znalezienia IMEI

Będzie to wymagało posiadania konta Samsung i zainstalowanego Samsung+ na urządzeniu, aby móc wyświetlić numer; Numer seryjny przechowywany w Samsung+ to w rzeczywistości numer IMEI Twojego telefonu.
Mam nadzieję, że jedna z tych metod pomoże Ci znaleźć numer IMEI Twojego Samsung Galaxy Note 10 Plus.

 

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz