fbpx

Jak połączyć PlayStation 4 z Samsung Galaxy S10?

7 lut, 2021

Możesz teraz łatwo połączyć kontroler bezprzewodowy Playstation 4 do swojego Samsung Galaxy S10 lub dowolnego smartfona z Androidem.

Po sparowaniu lub połączeniu obu urządzeń możesz cieszyć się grami, które umożliwiają korzystanie z kontrolerów, takich jak Call Of Duty: Mobile.

połączenie playstation 4 z samsung

połączenie playstation 4 z samsung

Chociaż nie wszyscy gracze mobilni mogą uznać to za pomocne, gracze konsolowi, którzy są przyzwyczajeni do grania za pomocą kontrolerów, mogą mieć przewagę nad graczami z ekranem dotykowym. Jeśli więc zastanawiałeś się, jak grać na smartfonie z kontrolerem, to ten post jest dla Ciebie.

Parowanie lub połączenie kontrolera PlayStation 4 z Samsung Galaxy S10:

Potrzebny czas: 2 minuty

Proces jest całkiem prosty, ponieważ będziesz łączyć kontroler z telefonem za pomocą Bluetooth.

Oto, co musisz zrobić:
  1. Otwórz ustawienie Bluetooth w Galaxy S10.
  2. Przełącz kontroler bezprzewodowy PS4 w tryb parowania.

Aby to zrobić, musisz nacisnąć i przytrzymać przyciski PS i Share przez kilka sekund. Kiedy lampka kontrolera zaczyna migać na biało, oznacza to, że jest w trybie parowania.

  1. Włącz Bluetooth w Galaxy S10.

Poczekaj, aż wykryje kontroler PS4. Wyglądałby jak kontroler bezprzewodowy.

  1. Stuknij w Kontroler bezprzewodowy.

Zwykle zajmuje to kilka sekund, zanim telefon i kontroler będą mogły się sparować. Kiedy mówi Połączono, oznacza to, że parowanie się powiodło.

Przybory
  • Android 10, One UI 2
Materiały

  • Galaxy S10, kontroler bezprzewodowy PS4

W ten sposób łączysz kontroler bezprzewodowy PS4 z Galaxy S10. Większość gier, które umożliwiają kontrolerom, nie wymaga od użytkowników konfigurowania urządzenia. Tak jest w przypadku Call Of Duty: Mobile; automatycznie wykrywa kontroler.

Szybeczka.pl Logotyp

W tym miejscu chcielibyśmy odpowiedzieć na niektóre pytania zadane przez naszych czytelników.

Podczas grania używam zestawu słuchawkowego Bluetooth. Czy mogę sparować kontroler z telefonem podczas korzystania z zestawu słuchawkowego?

Tak, możesz! Możesz sparować oba urządzenia ze swoim Galaxy S10 i nie powinno być problemu. To jest to, co zwykle robię. Nie jestem do końca pewien, czy istnieją zestawy słuchawkowe Bluetooth, które nie będą działać z tą konfiguracją, ale znam kogoś, kto może podłączyć tylko kontroler, ale nie zestaw słuchawkowy. Spróbuj sprawdzić, czy to też działa dla Ciebie.

Czy kontroler pomoże mi poprawić moje umiejętności w grach po podłączenie playstation 4 z samsung?

To zależy. Jeśli jesteś przyzwyczajony do grania w gry konsolowe, prawdopodobnie dobrze jest używać kontrolera podczas grania na telefonie. Ale osobiście uważam, że posiadanie kontrolera ma pewną zaletę, zwłaszcza w przypadku strzelanek, takich jak Fortnite, Rule of Survival, COD Mobile i tym podobne. Ale wiesz co, praktyka może poprawić twoje umiejętności gry. Jeśli poważnie myślisz o używaniu kontrolera, poświęć trochę czasu na ćwiczenia.

Więcej na temat innych funkcji telefonów Samsung znajdziesz na naszym blogu – https://szybeczka.pl/blog/

Sprawdź pozostałe artykuły

Wypalenie wyświetlacza

Wypalenie wyświetlacza może spotkać użytkowników smartfonów z wyświetlaczami OLED i AMOLED. Czy możesz naprawić tak uszkodzony wyświetlacz samodzielnie? Czy możesz jakoś temu zapobiec? Przeczytaj...

czytaj dalej

iPhone 14 vs 13 porównanie

Co ma do zaoferowania najnowsza generacja smartfonów iPhone 14? Na pierwszy rzut oka porównując iPhone 13 vs 14 można powiedzieć, że niewiele. Ten sam typ ekranu, identyczny rozmiar i design...

czytaj dalej

0 komentarzy

Wyślij komentarz