fbpx

Jak połączyć PlayStation 4 z Samsung Galaxy S10?

7 lut, 2021

Możesz teraz łatwo połączyć kontroler bezprzewodowy Playstation 4 do swojego Samsung Galaxy S10 lub dowolnego smartfona z Androidem.

Po sparowaniu lub połączeniu obu urządzeń możesz cieszyć się grami, które umożliwiają korzystanie z kontrolerów, takich jak Call Of Duty: Mobile.

połączenie playstation 4 z samsung

połączenie playstation 4 z samsung

Chociaż nie wszyscy gracze mobilni mogą uznać to za pomocne, gracze konsolowi, którzy są przyzwyczajeni do grania za pomocą kontrolerów, mogą mieć przewagę nad graczami z ekranem dotykowym. Jeśli więc zastanawiałeś się, jak grać na smartfonie z kontrolerem, to ten post jest dla Ciebie.

Parowanie lub połączenie kontrolera PlayStation 4 z Samsung Galaxy S10:

Potrzebny czas: 2 minuty

Proces jest całkiem prosty, ponieważ będziesz łączyć kontroler z telefonem za pomocą Bluetooth.

Oto, co musisz zrobić:
  1. Otwórz ustawienie Bluetooth w Galaxy S10.
  2. Przełącz kontroler bezprzewodowy PS4 w tryb parowania.

Aby to zrobić, musisz nacisnąć i przytrzymać przyciski PS i Share przez kilka sekund. Kiedy lampka kontrolera zaczyna migać na biało, oznacza to, że jest w trybie parowania.

  1. Włącz Bluetooth w Galaxy S10.

Poczekaj, aż wykryje kontroler PS4. Wyglądałby jak kontroler bezprzewodowy.

  1. Stuknij w Kontroler bezprzewodowy.

Zwykle zajmuje to kilka sekund, zanim telefon i kontroler będą mogły się sparować. Kiedy mówi Połączono, oznacza to, że parowanie się powiodło.

Przybory
  • Android 10, One UI 2
Materiały

  • Galaxy S10, kontroler bezprzewodowy PS4

W ten sposób łączysz kontroler bezprzewodowy PS4 z Galaxy S10. Większość gier, które umożliwiają kontrolerom, nie wymaga od użytkowników konfigurowania urządzenia. Tak jest w przypadku Call Of Duty: Mobile; automatycznie wykrywa kontroler.

Szybeczka.pl Logotyp

W tym miejscu chcielibyśmy odpowiedzieć na niektóre pytania zadane przez naszych czytelników.

Podczas grania używam zestawu słuchawkowego Bluetooth. Czy mogę sparować kontroler z telefonem podczas korzystania z zestawu słuchawkowego?

Tak, możesz! Możesz sparować oba urządzenia ze swoim Galaxy S10 i nie powinno być problemu. To jest to, co zwykle robię. Nie jestem do końca pewien, czy istnieją zestawy słuchawkowe Bluetooth, które nie będą działać z tą konfiguracją, ale znam kogoś, kto może podłączyć tylko kontroler, ale nie zestaw słuchawkowy. Spróbuj sprawdzić, czy to też działa dla Ciebie.

Czy kontroler pomoże mi poprawić moje umiejętności w grach po podłączenie playstation 4 z samsung?

To zależy. Jeśli jesteś przyzwyczajony do grania w gry konsolowe, prawdopodobnie dobrze jest używać kontrolera podczas grania na telefonie. Ale osobiście uważam, że posiadanie kontrolera ma pewną zaletę, zwłaszcza w przypadku strzelanek, takich jak Fortnite, Rule of Survival, COD Mobile i tym podobne. Ale wiesz co, praktyka może poprawić twoje umiejętności gry. Jeśli poważnie myślisz o używaniu kontrolera, poświęć trochę czasu na ćwiczenia.

Więcej na temat innych funkcji telefonów Samsung znajdziesz na naszym blogu – https://szybeczka.pl/blog/

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz