fbpx

iPhone się zawiesił?

4 maj, 2023

IPhone się zawiesił? Wymuś ponowne uruchomienie iPhone!

  Z pewnością każdy z nas miał kiedyś problem z telefonem, który przestał reagować na jakiekolwiek działania i się zawiesił. Gdy iPhone się zawiesił i nie reaguje na przycisk Power, wówczas najlepiej wymusić ponowne uruchomienie telefonu.

  Dlatego warto zapamiętać konkretną kombinację naciskania przycisków dla swojego modelu telefonu, która wyłączy i włączy telefon.

1. iPhone 7, iPhone 6s, iPhone SE 1. generacji) – wymuszanie ponownego uruchomienia

   Większość smartfonów można ponownie uruchomić przyciskając jednocześnie przez parę sekund przycisk zasilania i przycisk ciszej lub głośniej. Jest tak również w iPhone 7. Natomiast przy starszych modelach należy użyć innej kombinacji przycisków zaprezentowanych na poniższej grafice:

2. iPhone 8, iPhone SE (2. generacji lub nowszego), iPhone X, iPhone XS, iPhone XR oraz wszystkie modele iPhone’a 11, iPhone’a 12, iPhone’a 13, iPhone’a 14– wymuszenie ponownego uruchomienia

   Nowsze modele smartfonów Apple (powyżej iPhone 8) mają bardziej skomplikowaną kombinację przycisków do wymuszenia ponownego uruchomienia. Dlatego zaprezentowaliśmy to na poniższej grafice.

   Wykonaj po kolei opisane w podpunktach kroki:

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz