fbpx

10 “niesamowitych” rzeczy, które możesz zrobić z zegarkiem Apple Watch

6 gru, 2020

Smartwatch Apple Watch zaimponował użytkownikom Apple świetnym systemem powiadomień, śledzeniem stanu zdrowia i pod wieloma innymi względami.

Niesamowite funkcje zegarka Apple Watch nie tylko usprawiedliwiają jego cenę, ale również rekompensuje podejście firmy Apple do swoich klientów znane z premier smartfonów.

Apple Watch zestawienie

Zapraszam do czytania.

# 1 Noś zegarek Apple do góry nogami

Pewnie zauważyłeś, że Apple umieściło koronkę swojego zegarka w bardziej dostępnym i neutralnym miejscu. Ponieważ zegarek nie ma tarczy w tradycyjnym rozumieniu tego słowa, tylko wyświetlacz, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby nosić zegarek do góry nogami.

Sposób założenia nie ma znaczenia- zawsze będzie poprawnie.

Ile byś dopłacił za tę opcję?

# 2 Twój Apple TV z zegarka Apple

Jeśli jesteś posiadaczem Apple TV to z pewnością się ucieszysz. Apple Watch posiada aplikację Remote pozwalającą na wykorzystanie zegarka jako pilot.

W tym pośpiesznym życiu częściej przegapisz miejsca. Zwłaszcza małe piloty, które Apple dostarcza z Apple TV, i dobrą wiadomością jest to, że możesz je łatwo znaleźć za pomocą zegarka Apple. Twój Apple Watch ma wyjątkową aplikację przeznaczoną specjalnie do tego. Teraz możesz po prostu otworzyć aplikację Remote na swoim Apple Watch i możesz przełączać się i przesyłać strumieniowo swój ulubiony program.

Oczywiście funkcja nie działa z innymi telewizorami. Jeśli chcesz czegoś otwartego to było sobie kupić coś z Androidem.

# 3 Ustawianie czasu z wyprzedzeniem

Kiedyś, jak nie chciałem się spóźnić, to ustawiałem czas na zegarku tak, żeby mieć zapas na te wszystkie sprawy które trzeba załatwić przed wyjściem. Zegarek od Apple pozwala mi na to samo! To niesamowite że firma Apple pozwoliła na tę opcję. Wszak po ich zachowaniu można pomyśleć, że maja wszystkich swoich klientów za bandę kretynów. Nie sądziłem że sprawę tak ważną jak prawidłowe działanie zegarka dają w moje ręce. Jak ich znam zmiana czasu wyklucza naprawę gwarancyjną.

Prawdę mówiąc gdyby nie ta funkcja nie dobiłbym do 10 a przecież obiecałem…

# 4 Udostępnij swoją lokalizację za pomocą iMessage

Apple Watch to właściwe mały smarfon. Możesz nie tylko wysłać wiadomość, ale nawet swoją lokalizację! Najnowocześniejsze urządzenia szpiegowskie pozwolą firmie Apple, Google i NSA śledzić wszystkie Twoje ruchy. Dzięki temu dostajesz reklamy które nie tylko zaspokajają Twoje pragnienia, ale też je kreują!

# 5 Ustaw przypomnienie, kiedy wrócisz do domu

To niesamowite. Możesz sobie napisać notatkę! Ponieważ to urządzenie jest zegarkiem, notatka zostanie wpisana w kalendarz a nawet możesz ustawić POWIADOMIENIE!

# 6 Znajdź swojego iPhone’a

Jeśli jesteś już na smyczy firmy Apple to z pewnością ucieszy Cię fakt, że korzystając z zegarka znajdziesz telefon. Odwrotnie niestety nie, ale tu akurat nie ma co się czepiać. Zegarek masz przymocowany do ręki.

# 7 Zidentyfikuj muzykę w tle

Shazam ! To oczywiście dzięki tej aplikacji.

# 8 Odblokuj komputer Mac za pomocą Smartwach Apple Watch

Możesz odblokować swojego iMaca korzystając z zegarka. Dzięki temu rozpoczniesz pracę nieco szybciej.

# 9 Zrób zdjęcie swoim iPhonem za pomocą Apple Watch

Niesamowita popularność zdjęć selfi ewidentnie mija. Nie znaczy to jednak że Apple nie zarobi na tym pieniędzy. Korzystając z zegarka dostajesz dostęp do swojego iPhone i możesz uruchomić 3 sekundowy timer.

# 10 Skonfiguruj Dock ze swoimi ulubionymi za pomocą Apple Watch Smartwatch

Możesz zmienić listę najczęściej używanych aplikacji! Kto by pomyślał!

Apple Watch Oryginal foto

Apple to firma, która kocha robić ze swoich klientów kompletnych kretynów a potem się z nich śmiać. Najśmieszniej pewnie jest kiedy CEO patrzy jak biedni klienci próbują przekonać swoich kolegów, że brak ładowarki do telefonu jest spowodowany troską o środowisko. Ten sam uśmiech pojawia się na twarzy kiedy Unia Europejska nakłada miliardowe kare za brak dopasowania ładowarki do standardu.

Nie wiem co Cię przekonuje do produktów tej firmy, ale osobiście nie polecam.

Jeśli już jednak masz coś od Apple i nie chcesz płacić za nowy sprzęt za każdym razem gdy coś przestanie działać, to koniecznie sprawdź oferty serwisów które nie współpracują z Apple. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze zanim serwis gwarancyjny odrzuci reklamację po upływie 14 dni.

Sam zresztą możesz porównać. Nasza propozycja na naprawę Apple Watch  wygląda tak. Zwróć uwagę, że oferujemy wymianę szybki . Jak jesteś odważny i nie boisz się wyśmiania w twarz to zapytaj o tę usługę w autoryzowanym serwisie.

Szybeczka.pl Logotyp

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz