fbpx

Usługi naprawy iPhone

Wymiana szybki iPhone

Zbita lub pęknięta szybka w Twoim iPhone? Dotyk nadal działa, ale kawałki szkła wbijające się w palce nie pozwalają komfortowo korzystać z telefonu? Zaradzimy temu!

Wymiana tylnej szybki iPhone

Wymiana tylnej szybki to bardzo skomplikowany proces, dlatego czas naprawy to minimum 1 dzień roboczy. Chcemy mieć pewność że po montażu szkło będzie spasowane tak samo lub lepiej, niż w fabrycznie nowym iPhone!

Wymiana portu ładowania iPhone

Masz problem z ładowaniem swojego iPhone? Nie widzi go iTunes ani żaden komputer? Prawdopodobnie uszkodzony jest port ładowania lub układ ładowania (U2). Skontaktuj się z nami, wiemy jak temu zaradzić!

Wymiana przycisku HOME

Twój przycisk Home uszczerbił się lub nie działa TouchID? Da się to naprawić, zapraszamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone

Rozlany wyświetlacz, mrugający ekran lub pasy na ekranie, brak reakcji na dotyk to niestety objawy uszkodzonego wyświetlacza. Należy go w całości wymienić. Pomożemy Ci w tym!

Wymiana baterii iPhone

Bateria rozładowuje się nadzwyczaj szybko? Musisz ładować telefon kilka razy dziennie? Sprawdź kondycję baterii w ustawieniach iPhone – może nadszedł już czas na wymianę baterii i danie swojemu urządzeniu drugiego życia?

Wymiana głośnika przedniego iPhone

Nie słyszysz rozmówców podczas rozmowy telefonicznej? Chcesz posłuchać muzyki, lecz głośnik milczy? Wymiana głośników w iPhone dla nas to żaden problem!

Wymiana przedniej kamery

Aparat to bardzo rozbudowana część w telefonie. Bardzo często jednak nie ona ulega uszkodzeniu, lecz jedynie szkło ochronne. Potrafimy wymienić i jedno i drugie.

Naprawa po zalaniu iPhone

Zalanie telefonu lub jego kąpiel w wodzie to bardzo poważna usterka, którą nie zawsze udaje się naprawić. Podejmiemy się próby uratowania Twojego telefonu. Pamiętaj – pod żadnym pozorem nie próbuj go włączać czy podłączać do ładowania.

Zapisz się na naprawę!

Nie lubisz czekać? W naszym serwisie telefonów Szybeczka.pl działamy ekspresowo. Umów termin, by Twoja naprawa potrwała jak najkrócej! Nasza załoga będzie gotowa, gdy przyjdziesz*

Nie możesz do nas przyjechać? Skorzystaj z naprawy wysyłkowej!

 

*dotyczy wybranych rodzajów napraw oraz aktualnej dostępności części serwisowych