fbpx

Usługi naprawy Huawei

Wymiana szybki Huawei

Zbita lub pęknięta szybka w Twoim Huawei? Dotyk nadal działa, ale kawałki szkła wbijające się w palce nie pozwalają komfortowo korzystać z telefonu? Zaradzimy temu!

Wymiana klapki tylnej Huawei

Pękła klapka baterii? Martwisz się o prawidłowe zabezpieczenie kluczowych komponentów Twojego urządzenia? Wymienimy tylną klapkę w Twoim Huawei dzięki czemu odzyska swój pierwotny blask!

Wymiana portu ładowania Huawei

Masz problem z ładowaniem swojego Huawei? Nie widzi go żaden komputer? Prawdopodobnie uszkodzony jest port ładowania lub układ ładowania. Skontaktuj się z nami, wiemy jak temu zaradzić!

Naprawa płyty głównej Huawei

Jeśli Twój Huawei zapętla się podczas uruchomienia (wyświetla się logo Huawei i nie przechodzi dalej), lub w ogóle nie reaguje na przyciski czy ładowanie kablem, może się okazać, że uszkodzona jest płyta główna. Jest to trudna i wymagająca naprawa. Skontaktuj się z nami. Każdy taki przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

Wymiana wyświetlacza Huawei

Rozlany wyświetlacz, mrugający ekran lub pasy na ekranie, brak reakcji na dotyk to niestety objawy uszkodzonego wyświetlacza. Należy go w całości wymienić. Pomożemy Ci w tym!

Wymiana aparatu przedniej i tylnej kamery Huawei

Aparat to bardzo rozbudowana część w telefonie. Często jednak nie ona ulega uszkodzeniu, lecz jedynie szkło ochronne. Potrafimy wymienić i jedno i drugie.

Wymiana głośnika przedniego i głównego Huawei

Nie słyszysz rozmówców podczas rozmowy telefonicznej? Chcesz posłuchać muzyki, lecz głośnik milczy? Wymiana głośników w Huawei dla nas to żaden problem!

Naprawa po zalaniu Huawei

Zalanie telefonu lub jego kąpiel w wodzie to bardzo poważna usterka, którą nie zawsze udaje się naprawić. Podejmiemy się próby uratowania Twojego telefonu. Pamiętaj – pod żadnym pozorem nie próbuj go włączać czy podłączać do ładowania.

Zapisz się na naprawę!

Nie lubisz czekać? W naszym serwisie telefonów Szybeczka.pl działamy ekspresowo. Umów termin, by Twoja naprawa potrwała jak najkrócej! Nasza załoga będzie gotowa, gdy przyjdziesz*

Nie możesz do nas przyjechać? Skorzystaj z naprawy wysyłkowej!

 

*dotyczy wybranych rodzajów napraw oraz aktualnej dostępności części serwisowych