fbpx

Nie działa dotyk w ekranie w telefonie Samsung Galaxy A50 – co robić?

4 kwi, 2024

Czy kiedykolwiek napotkałeś problem, w którym nie możesz wyłączyć Galaxy A50 ani żadnego smartfona, ponieważ ekran po prostu nie reaguje? Jak wiesz, do wyłączenia urządzenia potrzebujesz kombinacji klawisza zasilania i ekranu dotykowego. Jeśli wystąpi taki problem, możesz być w stanie wyświetlić opcje zasilania, naciskając i przytrzymując klawisz zasilania, ale utkniesz w tym miejscu.

W tym poście poprowadzę Cię, jak wyłączyć Galaxy A50 jeśli w Twoim telefonie nie działa dotyk w ekranie. w ekranie. Jeśli znasz wymuszone ponowne uruchomienie, z łatwością zrozumiesz kroki, które pokażę poniżej.

Wyłącz telefon Galaxy A50 przy nie działającym dotyku

Wykonując tę ​​procedurę, nic nie stracisz. Sposób jest bezpieczny dla Twoich plików i danych, a także dla Twojego urządzenia.

1. Wykonaj proces wymuszonego ponownego uruchomienia

Naciśnij i przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności i klawisz zasilania przez 10 sekund.

2. Uruchom w trybie odzyskiwania

Po wyłączeniu ekranu zwolnij przycisk zmniejszania głośności (nadal przytrzymując klawisz zasilania) i natychmiast przytrzymaj przycisk zwiększania głośności.

3. Kiedy pojawi się logo Galaxy A50, zwolnij oba klawisze.

Teraz poczekaj, aż telefon przejdzie w tryb odzyskiwania.

4. Wyłącz z trybu odzyskiwania

Gdy jest w trybie odzyskiwania, użyj przycisku zmniejszania głośności, aby podświetlić opcję Power Off.

5. Potwierdź, że chcesz go wyłączyć

Naciśnij klawisz zasilania, a po tym telefon powinien się wyłączyć.

Bez względu na powód, dla którego chcesz wyłączyć urządzenie, jest on spełniony. Jednak po ponownym włączeniu telefon nadal spowoduje powrót do trybu odzyskiwania. Ale stamtąd będziesz mieć możliwość ponownego uruchomienia, więc zrób to.

Jeśli wszystkie ze sposobów nie pomogły napisz do nas lub umów się na wizytę w jednym z naszych serwisów.

Nie musisz odwiedzać nas w serwisie. Wprowadziliśmy niedawno usługę Door2Door  i naprawę wysyłkową. Odbierzemy od Ciebie urządzenie i odeślemy Ci z powrotem pod Twoje drzwi!

Cały zespół Szybeczka.pl ma nadzieję, że nasze porady związane z tym, że nie działa dotyk w telefonie Samsung, będą dobrze Ci służyć. Mamy nadzieję, że przedstawione tu wskazówki pomogą Ci w rozwiązaniu Twoich problemów. Jeśli jednak miałbyś więcej problemów z telefonem Samsung, zapraszamy do naszego profesjonalnego serwisu telefonów Samsung w Warszawie!

Pozdrawiamy!

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz