fbpx

8 porad i wskazówek dotyczących Samsung Galaxy S20 Ultra

8 porad i wskazówek dotyczących Samsung Galaxy S20 Ultra, których Samsung Ci nie powiedział

Samsung zawsze przynosi nam niesamowite efekty i nigdy nie zawiódł. Tym razem mamy Samsung Galaxy S20. To najbardziej fantastyczny pełnoekranowy model smartfona w 2020 roku, przynajmniej zakładamy, że po obejrzeniu Samsunga Galaxy S20 Ultra. Możesz się zastanawiać, dlaczego tak wiele na ten temat komentujemy, skoro na rynku telefonii komórkowej jest tyle świetnych telefonów. Tutaj udostępniamy 8 porad i wskazówek na temat Samsunga Galaxy S20 Ultra, z których większość nigdy nie pochodzi z konferencji prasowej Samsunga.

Napisy na żywo

Jest to jedna z najbardziej niesamowitych funkcji Samsunga Galaxy S20 Ultra. To wielka frajda i radość dla kogoś, kto lubi oglądać filmy lub filmy przez telefon. Dzięki temu Samsung Galaxy S20 Ultra tworzy na ekranie napisy z dokładnością na żywo, bez względu na to, czy jest to film, wideo czy podcast. Jest to bardzo wygodne dla kogoś, kto ma problemy ze słuchem. Co ciekawsze, Samsung Galaxy S20 Ultra robi to na urządzeniu bez połączenia z Internetem, a transkrybowane napisy nie są domyślnie tworzone przez Google. Sprawdź kroki, aby aktywować ustawienie napisów na żywo: Ustawienia >> Dostępność >> Ulepszanie słuchu >> Napisy na żywo >> Wybierz „Mam to” >> Włącz „Ukryj wulgaryzmy”.

Podpis na żywo

Podpis na żywo

Szybkie udostępnianie w Samsungu S20

Samsung sprawia, że ​​jest to tak szybkie i wygodne w przesyłaniu danych i dzieleniu się między urządzeniami. Dzięki tej funkcji możesz szybko udostępniać zdjęcia lub muzykę znajomym, dotykając telefonu. To fajne. Po pierwsze, upewnij się, że twój przyjaciel przełączył opcję „szybkiego udostępniania” na swoim telefonie Samsung. Przesuń w dół do panelu powiadomień, wybierz i nagraj na szybkim udziale, aby aktywować tę funkcję. Następnie możesz otworzyć obrazy w telefonie i nacisnąć ikonę udostępniania na dole, aby wybrać urządzenie znajomego, które chcesz dostarczyć. Mogą przewinąć karę powiadomienia w telefonie Samsung i pobrać plik obrazu.

 

 

Szybkie udostępnianie

Przycisk Shatter w Samsung S20 Ultra

Samsung sprawił, że nasze zdjęcia są tak interesujące. Ta funkcja pokazuje nam, jak to działa. Po otwarciu aplikacji aparatu i zrobieniu zdjęcia przesuń przycisk migawki w dół, aby automatycznie wykonać serię zdjęć seryjnych. Po przyklejeniu taśmy po przycisku po lewej stronie można zobaczyć wszystkie zdjęcia wykonane w serii. Na zdjęciach seryjnych pojawi się mała ikona, którą możesz przykleić, aby wybrać zdjęcia, które lubisz i pobrać na swój telefon.

Spust migawki

Spust migawki

Wideo 8K w Samsung S20 Ultra

Możesz nagrywać filmy w rozdzielczości 8K za pomocą aparatu Samsung Galaxy S20 Ultra. Po przełączeniu aparatu do robienia filmów możesz nakleić ikonę proporcji na górze. Następnie może pojawić się opcja wideo 8K. Włącz go, a możesz zabrać ze sobą telefon w rozdzielczości 8K. Bardziej interesujące jest to, że możesz zrobić zrzut ekranu swojego 8K podczas nagrywania wideo, dotykając małej ikony po lewej stronie. Możesz wysłać swoje zdjęcie migawkowe w filmie 8K w aplikacji społecznościowej, takiej jak Instagram, WhatsApp lub e-mail. To jest całkiem niezłe.

Tryb ciemny Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung S20 Ultra ma automatyczną, systematyczną funkcję trybu ciemnego. Po przejściu do trybu ciemnego zmieni się wygląd interfejsu ekranu, a więc aplikacje takie jak Chrome, Dysk Google, Instagram i inne aplikacje innych firm. Tryb ciemny jest szczególnie odpowiedni dla panelu AMOLED w S20, na pewno Ci się spodoba, jeśli chcesz zmienić rzeczy ze standardowych kolorów interfejsu. Poza tym możesz zaplanować to lub dowolny niestandardowy zakres czasu na podstawie dnia i nocy, które chcesz ustawić. Samsung oferuje znacznie więcej niestandardowych obrazów w trybie ciemności i sprawia, że ​​Twój telefon wygląda bardziej wdzięcznie.

tryb ciemny

tryb ciemny

Widok podzielonego ekranu i wyskakujący

Seria Samsung S20 ma zaawansowaną funkcję, która pozwala użytkownikom wykonywać zadania na dwóch lub więcej aplikacjach na podzielonym ekranie. Możesz zezwolić, aby ikona aplikacji była wyświetlana na ekranie, abyś mógł łatwo zobaczyć, o czym są powiadomienia w aplikacjach. W ten sposób możesz szybko go dotknąć i szybko odpowiedzieć na wiadomość. Możesz także później zamknąć ikonę i pozostać w aplikacji bez względu na to, co robisz na telefonie. Wykonaj kroki, aby włączyć funkcję otwierania wyskakujących okienek: Ustawienia >> Funkcje zaawansowane >> Inteligentny wyskakujący widok >> Wybierz aplikacje, których chcesz używać.

Wyskakujący widok

Wyskakujący widok

Inteligentny tryb jednoręczny

Nie możesz sobie wyobrazić, jak ktoś może obsługiwać wszystko na ekranie telefonu jedną ręką. Samsung Galaxy S20 Ultra sprawi, że będziesz tą osobą. Tryb jednej ręki to wyjątkowa funkcja Samsung S20 i jest bardzo przydatna. W ten sposób możesz dostosować rozmiar ekranu i układ w celu łatwego sterowania urządzeniem jedną ręką. Oto kroki, aby poruszać się w trybie jednoręcznym: Ustawienia >> Funkcje zaawansowane >> Włącz tryb jednoręczny >> wybierz żądaną opcję z sekcji „Zmniejsz rozmiar ekranu za pomocą”.

tryb jednoręczny

Opcja klawiatury o wysokim kontraście

Samsung Galaxy S20 Ultra ma dla Ciebie kilka układów klawiszy o wysokim kontraście. Do testowania wiadomości możesz wybierać różne klawiatury o wysokim kontraście. To twój osobisty wybór, ale sprawi, że wysyłanie wiadomości będzie łatwiejsze i sprytniejsze dla kogoś, kto lubi różne wizje kolorów na ekranie. Aby aktywować tę funkcję, wykonaj następujące czynności: Ustawienia >> Przewiń w dół, aby stuknąć w Zarządzanie ogólne >> Wprowadzanie języka >> Klawiatura ekranowa >> Wybierz tę, która Ci się podoba we wszystkich dostępnych klawiaturach.

Klawiatura o wysokim kontraście

Te osiem porad i sztuczek jest przez nas rzadko znanych, ale niektóre z nich są przydatne. Seria Samsung Galaxy S20 jest o wiele bardziej wydajna niż funkcje, o których wiesz, dopóki przechowujesz płytę

Sprawdź pozostałe artykuły

0 komentarzy

Wyślij komentarz